English

Menu

 

Untitled Document

HAKKIMIZDA

E-mail:info@laurelseedoil.com

rafscandeniz@gmail.com

Tel.Num:00 90 507 221 4572

Savrani Yağ Ticareti, dünyanın her tarafına her tür organik yağ göndermek için 2004 yılında kuruldu. Firmamızın amacı Antakya’ya özgü ürünleri dünyaya tanıtmak ve bunları marka haline getirmektir. Savrani yağ ticareti genellikle defne yağı, el yapımı organik zeytinyağı, el yapımı defne ve zeytinyağı sabunu, nar çekirdeği yağı ve üzüm çekirdeği yağıyla ilgilenmektedir.
            Suriye, defne sabunu (Halep Sabunu) üretmek için yıllardır Türkiye’den defne yağı almıştır. Ancak çok az kimse bunu bilmemektedir. Şimdi insanların defne yağının nereden geldiğini öğrenenin zamanı geldi.

            Ürettiğimiz defne yağı, kaynatma ve soğuk pres yöntemiyle elde edilmektedir ve içerisinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi bulunmamaktadır. Biz aynı zamanda zeytin yağlı defne sabunu da üretmekteyiz. Defneli zeytinyağlı sabun üretmek için kullanılan zeytin yağı Antakya’nın kırsal bölgelerinden tedarik edilmiştir. El yapı defneli ve zeytinyağlı sabunlarımız Avrupa ülkeleri tarafından satın alınmaktadır.
 Biz aynı zamanda, Çin, Endonazya, Avusturalya ve Japonya gibi Doğu Asya ülkelerine el yapımı organik zeytinyağı ihraç etmekteyiz. Elle çıkarılan yağ olduğundan yağ lezzezli bir çeşniye sahiptir ve bu yüzden organik ürünlerle ilgilenen insanlar tarafından tercih edilmektedir.

YILLIK ÜRETİM KAPASİTEMİZ

 

ÜRÜN

KAPASİTE

DEFNE YAĞI

50 TON

ELYAPIMI ORGANİK ZEYTİNYAĞI

7000 KG

ORGANİK ZEYTİNYAĞI

30 TON

DEFNELİ ZEYTİNYAĞI SABUNU

150 TON

ZEYTİN YAGI SABUNU

250 TON

NAR ÇEKİRDEĞİYAĞI

5 TON

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAPI

5 TON

Ürünlerimizde (sabunlarda) kullanılan zeytin yağını, yemeklerinizde de kullanabilirsiniz. Ürünlerimizde karasu (prina yağı) kesinlikle kullanılmamaktadır.

Ürünlerimiz kimyagerler tarafından dikkatli bir biçimde analiz edilmektedir.

Organik el yapımı zeytinyağının asit oranı en çok % de 1- 2
Organik zeytinyağının asit oranı en çok % de 1- 2
Sabunlarımızda kullanılan zeytinyağının asit oranları % 2-3-4-5 tir

 

            Organik ürünlerle ilgilenen firmalarla uzun süreli iş birliği kurmayı arzu ediyoruz.

SAVRANİ YAĞ TİCARETİ

 

 

HABERLER

Site tasarımı tamamlanmıştır.